Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Laurum»Dziecko, czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać? AUDIO

Dziecko, czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać? AUDIO

Dziecko, czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać? AUDIO (Amy McCready)
AUDIOBOOK

Nasza cena

29,67 zł

34,90 zł

RABAT 15%

Dziecko, czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać? AUDIO

Przełomowy program dzięki któremu twoje dzieci słuchają się bez napominania, przypominania lub krzyczenia 

.., Poza seriami, Psychologia, Rodzina

Amy McCready

  • ISBN: 978-83-7746-261-4
  • format MP3
  • Czas: 10:20:35
  • Czyta: Masza Bogucka Steczek

Gdy twoje dzieci są grzeczne, cały świat jaśnieje.
Rewolucyjna metoda, która sprawi, że twoje dzieci będą słuchać bez powtarzania, przypominania lub krzyku.


Dlaczego czasem jest tak trudno skłonić dzieci, by cię słuchały? Prosisz dziecko, by wyłączyło telewizję, zrobiło lekcje, spakowało się do szkoły lub poszło spać. Wiesz, że słyszy, co mówisz, lecz ignoruje to. Prosisz ponownie i… nadal brak jest jakiejkolwiek reakcji. Próbowałeś już wszystkiego - odsyłania do kąta, powtarzania tego samego po raz setny, liczenia do trzech – lecz żadna z tych metod nie działa.


W książce Dziecko, Czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać…? ekspertka ds. wychowania Amy McCready, organizatorka kursów internetowych znanych pod nazwą Positive Parenting Solutions (Pozytywne metody wychowywania dzieci) przedstawia metodę, która eliminuje wielokrotne powtarzanie tego samego lub krzyczenie na dzieci. Proponuje rozwiązanie pełne miłości i jednocześnie niezwykle skuteczne, jeżeli chodzi o skłanianie ich do pożądanych zachowań.


W tej niezwykłej książce McCready rozwiązuje jeden z odwiecznych paradoksów związanych z wychowaniem: danie dzieciom większej swobody, a nie jej ograniczanie, może zakończyć walkę o dominację w domu. Bazując na szkole psychologii Adlera wyjaśnia, że każda istota ludzka ma wrodzoną potrzebę decydowania – dzieci nie są tu wyjątkiem. Gdy jednak potrzeba ta nie jest zaspokajana w pozytywny sposób, zaczynają one poszukiwania, które mogą przejawiać się najbardziej frustrującym postępowaniem. Dwadzieścia trzy narzędzia przedstawione w tej książce są łatwe do zastosowania i bardzo efektywne, jeśli chodzi o eliminowanie niepożądanych zachowań i wydobywanie z dzieci tego, co jest w nich najlepsze. Porady te, mają zastosowanie w stosunku do dzieci w wieku od dwóch do dwunastu lat. Przeczytaj Dziecko, Czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać…? i odkryj na nowo uroki bycia rodzicem.


O AUTORCE

Ekspertka wychowania Amy McCready jest założycielką Positive Parenting Solutions, firmy która pomogła tysiącom rodziców wyeliminować na stałe niepożądane zachowania u swoich dzieci bez nieustannego powtarzania tego samego, przypominania lub krzyku. Autorka występowała w telewizyjnym show Today, a także w takich programach jak Rachel Ray, Fox &Friends emitowanych przez MSNBC, CNN i inne stacje. Regularnie udziela się na blogu Today. Mieszka w Raleigh w Północnej Karolinie z mężem i dwoma synami.

OPINIE

Zawsze mówiłam, że gdyby rodzice dobrze wykonywali to, co do nich należy, to w końcu nie mieliby już nic do roboty. W książce przedstawione są narzędzia, których wszyscy potrzebujemy, by przejść na „rodzicielskie bezrobocie”. A co najlepsze, eliminują one potrzebę denerwowania się.

dr Wendy L. Walsh, ekspertka w dziedzinie zachowań ludzkich, występuje w CNN Headline News, matka dwojga dzieci

Znakomita książka: Amy McCready pokazuje, jak uniknąć frustracji podczas skłaniania dzieci do wykonywania nudnych, lecz jednocześnie niezbędnych czynności. Uczy, jak bez nieustannego powtarzania, łajania lub karania zainspirować je do dokonywania pozytywnych wyborów. Wskazując jasno kierunek działania, przekazując praktyczne wskazówki i proste metody postępowania, autorka mówi, jak położyć kres sytuacjom pełnym nerwów, irytacji, walki. Ta książka jest wybawieniem dla rodziców, którzy chcą ze swoich dzieci wydobyć to, co jest w nich najlepsze.
dr Christine Carter, autorka RaisingHappines: 10 Simple Steps for MoreJoyful Kids and HappierParents

Książka Dziecko, Czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać…? Amy McCready jest znakomitym przewodnikiem dla rodziców chcących wyeliminować niepożądane zachowania u dzieci. Mówiąc jak prawdziwa matka, autorka proponuje znakomite narzędzia, pozwalające rozwiązać każdy problem rodzicielski… ze spokojem.
Hal E. Runkel, M.S., MMFT, LMFT, autor bestsellera ScreamFreeParenting i współautor ScreamFreeMarriage

Gdy już myślałeś, że nie potrzebujesz kolejnej książki na temat wychowywania, pojawia się znakomita pozycja Amy McCready, ucząca, jak sprawić, by twoje dzieci były odpowiedzialne, kochające i posłuszne. Jeśli chodzi o pomoc dla rodziców w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami związanymi z wychowywaniem, takimi jak zażegnywanie sporów, czy nakłanianie dzieci do wykonywania uciążliwych obowiązków, niewiele pozycji może konkurować z Dziecko, Czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać…? Książka ta pełna jest praktycznych, jasnych i mądrych porad.
Annie Pleshette Murphy, ekspert w dziedzinie wychowania stacji ABC, autorka The 7 Stages of Motherhood

Jeśli kiedykolwiek krzycząc na dzieci zadałeś sobie pytanie „Jak mogłem dać się wytrącić z równowagi?”, to ta książka jest dla ciebie. Amy McCready pokazuje w niej, jak utrzymać kontrolę i nie stracić jednocześnie kontaktu z dzieckiem.
Lisa EarleMcLeod, autorka książki The Triangle of Truth, która znalazła się na liście 5 bestsellerów biznesowych „Washington Post”