Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Zrozumieć siebie - rozwój emocjonalny»Emocje w równaniach EBOOK

Emocje w równaniach EBOOK

Emocje w równaniach EBOOK (Chip Conley)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

32,22 zł

37,90 zł

RABAT 15%

Tytuł chwilowo niedostępny

Dodaj do przechowalni

Emocje w równaniach EBOOK

Proste prawdy o szczęściu i sukcesie 

Filozofia życia, Siła wewnętrznego spokoju, Zrozumieć siebie - rozwój emocjonalny

Chip Conley

  • ISBN: 978-83-7746-264-5
  • 250

- Czy masz problemy z wyrażaniem emocji?
- Czy masz problem ze zrozumieniem innych?
- Czy pragniesz, by ktoś wreszcie dał ci klucz, który pomoże ci w zrozumieniu świata emocji?Emocje w równaniach to fascynujący, nowatorski i przystępny wizualnie leksykon, który przedstawia uniwersalne prawdy w postaci genialnie prostych wzorów i dzięki temu pomaga z powodzeniem stawiać czoła życiowym wyzwaniom.

Kiedy na twojej drodze pojawia się wielki głaz, którego nie możesz ani obejść, ani poruszyć, najprostszym sposobem poradzenia sobie z nim jest rozłupanie go na małe kamyczki.

Chip Conley, wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca i bestsellerowy autor, stworzył niezastąpiony paradygmat samodoskonalenia, pozwalający sprowadzić największe trudności do postaci przystępnych zagadnień – które można łatwo zrozumieć i na które można z powodzeniem oddziaływać.

Conley, dynamiczny człowiek i autor książki Peak, w ciągu zaledwie kilku lat musiał się zmierzyć z serią życiowych dramatów, a po jednym z wystąpień jego serce zatrzymało się z niewyjaśnionych przyczyn.
Pod wpływem tych zdarzeń zaczął stosować koncepcję, którą sam nazywa równaniami emocji: na przykład radość = miłość – strach.
Równania te pomagają zrozumieć i wyrazić to, co się dzieje w ludzkim wnętrzu, oraz zrozumieć innych. Dzięki tym prostym wzorom łatwiej jest  się skupić na tych życiowych zmiennych, na które można wpływać, a przestać myśleć o tym, co pozostaje poza naszą kontrolą jak śmierć i podatki. Chip Conley daje nam szansę, abyśmy wszyscy mogli zostać dyrektorami generalnymi emocji.

Emocje w równaniach pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy. Książka pozwala wpłynąć na wody emocjonalnej płynności, na których człowiek dysponuje umiejętnością rozpoznawania i nazywania emocji, a także zarządzania zjawiskami, które mogą określać jego tożsamość, zaszkodzić mu lub pomóc.

 >>Przeczytaj fragment książki<<

O AUTORZE:

Chip Conley jest założycielem firmy Joie de Vivre Hospitality, obecnie drugiej pod względem wielkości sieci hoteli butikowych w Ameryce. Podróżuje po świecie i opowiada o tym, jak z powodzeniem odnaleźć się na pograniczu biznesu i psychologii. Napisał też kilka książek, w tym między innymi Peak: How Great Companies Get Their Mojo from Maslow. Został uznany za najbardziej innowacyjnego dyrektora generalnego San Francisco Bay Area, które to miejsce uważa za swój dom.

 

OPINIE:


Gdy się chce zrozumieć (lub przekonać do czegoś) szefa, siostrę, sąsiada lub nastolatka, warto znać odpowiednie równanie emocji. Chip Conley stworzył jedną z najbardziej innowacyjnych i docenianych przez klientów firm, jakie powstały w ciągu ostatnich dwudziestu lat. To lider, który doskonale wie, jak duże znaczenie ma umiejętność analizy emocji.
Chip Heath, współautor książki Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TĘ KSIĄŻKĘ KUPILI RÓWNIEŻ:

POLECAMY RÓWNIEŻ: