Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Zrozumieć siebie - rozwój emocjonalny»Emocje w równaniach EBOOK

Emocje w równaniach EBOOK

Emocje w równaniach EBOOK (Chip Conley)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

32,22 zł

37,90 zł

RABAT 15%

Tytuł chwilowo niedostępny

Dodaj do przechowalni

Emocje w równaniach EBOOK

Proste prawdy o szczęściu i sukcesie 

Filozofia życia, Siła wewnętrznego spokoju, Zrozumieć siebie - rozwój emocjonalny

Chip Conley

  • ISBN: 978-83-7746-264-5
  • 250

Tytuł dostępny również jako:

» wersja tradycyjna

- Czy masz problemy z wyrażaniem emocji?
- Czy masz problem ze zrozumieniem innych?
- Czy pragniesz, by ktoś wreszcie dał ci klucz, który pomoże ci w zrozumieniu świata emocji?Emocje w równaniach to fascynujący, nowatorski i przystępny wizualnie leksykon, który przedstawia uniwersalne prawdy w postaci genialnie prostych wzorów i dzięki temu pomaga z powodzeniem stawiać czoła życiowym wyzwaniom.

Kiedy na twojej drodze pojawia się wielki głaz, którego nie możesz ani obejść, ani poruszyć, najprostszym sposobem poradzenia sobie z nim jest rozłupanie go na małe kamyczki.

Chip Conley, wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca i bestsellerowy autor, stworzył niezastąpiony paradygmat samodoskonalenia, pozwalający sprowadzić największe trudności do postaci przystępnych zagadnień – które można łatwo zrozumieć i na które można z powodzeniem oddziaływać.

Conley, dynamiczny człowiek i autor książki Peak, w ciągu zaledwie kilku lat musiał się zmierzyć z serią życiowych dramatów, a po jednym z wystąpień jego serce zatrzymało się z niewyjaśnionych przyczyn.
Pod wpływem tych zdarzeń zaczął stosować koncepcję, którą sam nazywa równaniami emocji: na przykład radość = miłość – strach.
Równania te pomagają zrozumieć i wyrazić to, co się dzieje w ludzkim wnętrzu, oraz zrozumieć innych. Dzięki tym prostym wzorom łatwiej jest  się skupić na tych życiowych zmiennych, na które można wpływać, a przestać myśleć o tym, co pozostaje poza naszą kontrolą jak śmierć i podatki. Chip Conley daje nam szansę, abyśmy wszyscy mogli zostać dyrektorami generalnymi emocji.

Emocje w równaniach pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy. Książka pozwala wpłynąć na wody emocjonalnej płynności, na których człowiek dysponuje umiejętnością rozpoznawania i nazywania emocji, a także zarządzania zjawiskami, które mogą określać jego tożsamość, zaszkodzić mu lub pomóc.

 >>Przeczytaj fragment książki<<

O AUTORZE:

Chip Conley jest założycielem firmy Joie de Vivre Hospitality, obecnie drugiej pod względem wielkości sieci hoteli butikowych w Ameryce. Podróżuje po świecie i opowiada o tym, jak z powodzeniem odnaleźć się na pograniczu biznesu i psychologii. Napisał też kilka książek, w tym między innymi Peak: How Great Companies Get Their Mojo from Maslow. Został uznany za najbardziej innowacyjnego dyrektora generalnego San Francisco Bay Area, które to miejsce uważa za swój dom.

 

OPINIE:


Gdy się chce zrozumieć (lub przekonać do czegoś) szefa, siostrę, sąsiada lub nastolatka, warto znać odpowiednie równanie emocji. Chip Conley stworzył jedną z najbardziej innowacyjnych i docenianych przez klientów firm, jakie powstały w ciągu ostatnich dwudziestu lat. To lider, który doskonale wie, jak duże znaczenie ma umiejętność analizy emocji.
Chip Heath, współautor książki Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić