Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Ebooki»Głodni zmiany EBOOK

Głodni zmiany EBOOK

Głodni zmiany EBOOK (James Colquhoun)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

25,42 zł

29,90 zł

RABAT 15%

Głodni zmiany EBOOK

Zrezygnuj z diety, zapanuj nad głodem i jedz, ciesząc się długim życiem w dobrym zdrowiu 

James Colquhoun

  • ISBN: 978-83-7746-775-6
  • 232 strony

 Twoje zdrowie jest w twoich rękach

 

„Złakniony zmiany rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące odżywiania, propagując bardzo prostą ideę. Nasze organizmy zostały stworzone do posilania się prawdziwym jedzeniem, a zdrowie jest naszym naturalnym stanem. Mam nadzieję, że Głodni zmianystanie się początkiem prawdziwej rewolucji żywieniowej”.

Dr n. med. Mark Hyman, autor Koniec z cukrzycą i otyłością

W książce wypowiadają się: dr Alejandro Junger, dr Christine Northrup, Kris Carr, David Wolfe, dr Joseph Mercola, Mike Adams, Joe Cross, Jon Gabriel, Harvey Diamond, Daniel Vitalis i wielu innych!

Głodni zmiany dostarczy ci wszystkiego, co powinieneś wiedzieć, na temat spożywanego jedzenia i dobrego samopoczucia. W książce tej znajdziesz koncepcje światowych sławy pionierów w dziedzinie zdrowia i ponad 100 łatwych przepisów. To niesamowite źródło informacji wzmocni cię, byś pokrzepił swoje ciało i przejął kontrolę nad swoim zdrowiem.

„Wszyscy chcemy być zdrowi, ale niestety powtarzamy zachowania i naśladujemy wzorce, które nam to uniemożliwiają. Głodni zmiany dowodzi, że niezależnie od tego, w jakiej jesteś sytuacji, możesz zyskać zdrowie i witalność. Ta książka cię zainspiruje i dostarczy sprawdzonych rozwiązań, które przyniosą długotrwałe rezultaty”

Tony Robbins, światowej sławy mówca motywacyjny