Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Ebooki»Wolność emocjonalna EBOOK

Wolność emocjonalna EBOOK

Wolność emocjonalna EBOOK (Judith Orloff)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

25,14 zł

41,90 zł

RABAT 40%

Wolność emocjonalna EBOOK

 

Judith Orloff

  • ISBN: 978-83-7746-772-5
  • 415 stron

 Wyobraź sobie, że tkwisz w korku, a mimo to jesteś całkowicie spokojny. Wyobraź sobie, że twój przełożony wychodzi z siebie, a ty zachowujesz spokój, jesteś wręcz rozluźniony.

 
Czy chciałbyś być ostoją spokoju? Czy chciałbyś, by twoje życie pełne było ciepłych relacji z innymi? Czy chciałbyś mieć poczucie przynależności do kogoś?
 
Doświadczysz tego wszystkiego, kiedy osiągniesz wolność emocjonalną. Dr Judith Orloff , autorka bestsellerowych książek, zaprasza cię w cudowną podróż, która prowadzi do poczucia szczęścia i spokoju. W tej podróży nauczysz się panować nad tym, co negatywne, z czym spotykasz się każdego dnia. Choćbyś żył w największym stresie, właśnie nadszedł czas zmian na lepsze. Ty sam możesz wyzwolić się z więzów depresji, gniewu i strachu. Łącząc odkrycia neurobiologii, medycyny intuicyjnej i psychologii oraz techniki związane z subtelną energią, dr Orloff przedstawia zależności między naszym ciałem, umysłem, duszą i otoczeniem.
 
To pełna poczucia humoru i współczucia książka, z której dowiesz się, jak rozpoznać najpotężniejsze negatywne emocje i jak przemienić je w nadzieję, życzliwość i odwagę. Przekonujące opisy przypadków, wsparte historiami zaczerpniętymi od osób tworzących jej wspólnotę internetową, od uczestników warsztatów oraz z jej życia prywatnego, pozwalają lepiej zrozumieć istotę prostych i praktycznych rozwiązań, dzięki którym uda ci się stawić czoło emocjonalnym wampirom, rozczarowaniom i odmowom.
 
Wolność emocjonalna to mapa, którą powinni się kierować ludzie zestresowani, zniechęceni i przytłoczeni rzeczywistością. Tę mapę mogą również wykorzystywać ludzie szczęśliwi, którzy chcą być jeszcze szczęśliwsi. Jak uczy nas dr Orloff , każdy dzień jest okazją do wykazania się bohaterstwem: odrzucenia negatywności, konstruktywnej reakcji, przejęcia kontroli nad sytuacją. Pełna wolność emocjonalna jest na wyciągnięcie ręki.

Opinie

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto ma już dość frustracji, samotności, zazdrości lub napięcia emocjonalnego. Dr Orloff wyjaśnia, jak osiągnąć lekkość bytu, znaleźć w sobie więcej optymizmu i cieszyć się spokojem. Naprawdę polecam.
Deepak Chopra, M.D., autor książki Odbudowa ciała, ożywienie duszy (Laurum, 2010)

Fantastyczna książka! Polecam ją tak gorąco, ponieważ autorka zawarła w niej swoje osobiste i zawodowe doświadczenia, dzięki którym my również możemy osiągnąć oświecenie. To naprawdę fascynująca lektura. Polecam ją każdemu, kto chciałby pokonać szkodliwe schematy emocjonalne i osiągnąć pełną kontrolę nad samym sobą.
Candace Pert, Ph.D., autorka książki Molecules of Emotion

Napisany od serca i przystępny przewodnik po cudownej krainie spokoju. Nasi rodzice, nasza przeszłość i nasza teraźniejszość przestają mieć znaczenie. Znajdziesz w niej niejeden klejnot praktycznej wiedzy, która ma moc uzdrawiania.
Christiane Northrup, M.D., autorka książki Women’s Bodies, Women’s Wisdom

Absolutnie genialna! Nie mogłam się od niej oderwać!
Caroline Myss, Ph.D., autorka książki Entering the Castle: An Inner Path to God and Your Sou

Wolność emocjonalna łączy w sobie neurobiologię, psychologię i duchowość, dzięki czemu przedstawia nowe podejście do wyzwalania się z więzów negatywnych emocji. Ta książka wskaże ci drogę do lepszego zdrowia, większej intymności oraz współczucia.
Dean Ornish, M.D., autor książek The Spectrum oraz Dr. Dean Ornish’s Program for Reversing Heart Disease

Jest to wspaniała i ekscytująca książka, z której możemy się bardzo wiele nauczyć. Mądre i klarowne uwagi dr Orloff na temat emocji naprawdę przydadzą nam się w życiu.
Neale Donald Walsch, autor książki Rozmowy z Bogiem
 
O autorce

Judith Orloff jest profesorem psychiatrii oraz asystentem na UCLA. Prowadzi także prywatną praktykę lekarską. Jest autorką bestsellerów Pozytywna energia, Dr. Judith Orloff ’s Guide to Intuitive Healing oraz Second Sight. Dr Orloff jest międzynarodowym prelegentem oraz organizatorem warsztatów poświęconych zależnościom między medycyną, intuicją a wolnością emocjonalną. O jej pracy wspominano w CNN, PBS i NPR, a także w „USA Today”, „O Magazine” oraz „Self ”. Dr Orloff stworzyła także Intuition and Emotional Freedom Channel dostępny w portalu YouTube pod adresem www.youtube.com/judithorloff md. Mieszka w Los Angeles, nad samym oceanem.

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji lub inspiracji, odwiedź stronę internetową www.drjudithorloff.com