Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Ebooki»Czego pragną kobiety EBOOK

Czego pragną kobiety EBOOK

Czego pragną kobiety EBOOK (Daniel Bergner)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

29,67 zł

34,90 zł

RABAT 15%

Czego pragną kobiety EBOOK

 

Daniel Bergner

  • ISBN: 978-83-7746-781-7
  • 320 stron

 Czego pragną kobiety? Co je najbardziej podnieca? I dlaczego od wieków próbują to ukryć?


Jeśli chcesz odkryć najpilniej strzeżone tajemnice kobiecego ciała, przyjrzeć się mitom i stereotypom na temat skromności, moralności, roli społecznej kobiet, a także sprawdzić, jak wyzwalającym doświadczeniem może stać się odrzucenie tych stereotypów, ta książka na pewno Ci w tym pomoże. 

Jeśli myślisz, że monogamia jest dla kobiety stanem naturalnym, a pożądanie wygasa z wiekiem, jej autor szybko wyprowadzi Cię z błędu. 

Jeśli wydaje Ci się, że kobiece libido jest mniejsze niż męskie, a kobiece orgazmy nie są tak silne, znajdziesz tu mnóstwo dowodów na przeciwną tezę. 

Oczywiście możesz w to wszystko nie uwierzyć, ale… jak myślisz, dlaczego tyle kobiet uwielbia Pięćdziesiąt twarzy Greya?


Zuchwała, wyzywająca, rewolucyjna książka Daniela Bergnera momentami mogłaby zawstydzić samego Zygmunta Freuda. Jej dociekliwy i bezpruderyjny autor poddaje wnikliwej analizie całą dotychczasową wiedzę dotyczącą kobiecego podniecenia seksualnego i pożądania.
 Opiera się na szeroko zakrojonych badaniach 
i wywiadach ze światowej sławy behawiorystami, seksuologami, psychologami oraz kobietami – i zmusza nas do zrewidowania głęboko utrwalonych wyobrażeń. Przygląda się także od kuchni kilku najbardziej przełomowym współczesnym eksperymentom w dziedzinie seksualności i konfrontuje nas z kontrowersyjnymi, czasem niewygodnymi wnioskami.

W tej znakomitej książce znajdziesz odpowiedzi na prowokacyjne pytania:
• Czy kobiety naprawdę dążą do monogamii?
• Jaki wpływ na pożądanie mają bliskość i więź emocjonalna?
• Jaka jest rola narcyzmu w kobiecej seksualności?
• Cztery rodzaje orgazmów – czy to w ogóle możliwe?Daniel Bergner
 jest reportażystą, dziennikarzem „New York Timesa” oraz autorem trzech ważnych, obsypanych nagrodami książek: The Other Side of DesireIn the Land of Magic Soldiers i God of the Rodeo.