Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Ebooki»Dieta oczyszczająca jelita EBOOK

Dieta oczyszczająca jelita EBOOK

Dieta oczyszczająca jelita EBOOK (Alejandro Junger)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

26,18 zł

34,90 zł

RABAT 25%

Dieta oczyszczająca jelita EBOOK

Rewolucja zdrowotna CLEAN GUT 

Alejandro Junger

  • ISBN: 978-83-8087-420-6
  • 246 stron

Co łączy takie przewlekłe i niebezpieczne schorzenia, jak depresja, choroby serca, alergie, nadwaga, choroby autoimmunologiczne i inne, z… jelitem? Wszystko – uważa doktor Junger –  ponieważ to właśnie od stanu jelit zależy nasze zdrowie.

Układ pokarmowy i jelita to skomplikowany i ważny system, mający stale odżywiać i chronić nasz organizm. Jednak przy współczesnym trybie życia system ten u większości ludzi znajduje się w ruinie, za co odpowiadają śmieciowe jedzenie, skażenie środowiska, pośpiech i codzienny stres. Prowadzi to do wielu zagrażających życiu i zdrowiu chorób. Farmaceutyki tylko łagodzą objawy, zamiast dotrzeć do przyczyny problemu i raz na zawsze pozbyć się uciążliwych dolegliwości. I tu z pomocą przychodzi dieta Clean Guttrzytygodniowy program oczyszczania jelita – specjalna dieta eliminacyjna, którą w kilku prostych krokach może przeprowadzić każdy, a jej efekty są zadziwiająco skuteczne – pomaga wrócić do zdrowia i pełni sił.
Doktor Alejandro Junger, autor bestsellera Clean, lekarz medycyny funkcjonalnej, kardiolog i internista, łączy w swojej diecie Clean Gut mądrość medycyny Wschodu z naukowymi metodami Zachodu, tworząc kompleksowy program odnowy organizmu.