Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Zrozumieć siebie - rozwój emocjonalny»Wrażliwość: dar czy przekleństwo?

Wrażliwość: dar czy przekleństwo?

Wrażliwość: dar czy przekleństwo? (Ilse Sand)

Nasza cena

31,92 zł

39,90 zł

RABAT 20%

Wrażliwość: dar czy przekleństwo?

Przewodnik życiowy dla osób wyjątkowo wrażliwych i innych pięknych dusz 

Biblioteczka Introwertyka, Zrozumieć siebie - rozwój emocjonalny

Ilse Sand

  • ISBN: 978-83-8087-435-0
  • format 141 x 218 mm
  • 180 stron
  • oprawa miękka ze skrzydełkami


W dzisiejszym świecie ceni się ludzi silnych, tryskających energią, mających wypełniony po brzegi plan zajęć, dużą siatkę przyjaciół i znajomych, uczestniczących często w różnych imprezach i spotkaniach towarzyskich.

Ta książka jest dla tych, którzy nie spełniają takich oczekiwań i przez to czasami czują się niepełnowartościowi. Została napisana dla ludzi o wysokiej wrażliwości, którzy często mają zaniżone poczucie własnej wartości, natomiast standardy swojego postępowania stawiają wysoko, a jednocześnie mają bardzo bogate życie wewnętrzne i dużą ciekawość świata.

 
Zrób szybki test i dowiedz się, jaki jest poziom twojej wrażliwości.


Książka ma pomóc w odnalezieniu się w życiu takim nadwrażliwym osobom. Zamieszczony na jej końcu test pozwoli rozpoznać swój typ wrażliwości. Książka zawiera konkretne wskazówki, jak każdego dnia radzić sobie ze swoją wrażliwością.

Autorka pomaga dobrać narzędzia do radzenia sobie z emocjami, wskazuje, jak odwrócić swoją uwagę od tego, z czym sobie nie radzimy, a w zamian skupiać się na swoim potencjale i swoich zaletach. Głównym przesłaniem książki jest to, że życie w swoim własnym tempie, świadome i bogate wewnętrznie, w zgodzie ze sobą, jest jak najbardziej wskazane.

Bycie osobą wrażliwą lub wyjątkowo uczuciową jest ogromnym darem.przekonuje autorka.