Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Ebooki»Dlaczego jeszcze nie śpisz? EBOOK

Dlaczego jeszcze nie śpisz? EBOOK

Dlaczego jeszcze nie śpisz? EBOOK (Dr W. Chris Winter)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

35,92 zł

44,90 zł

RABAT 20%

Dlaczego jeszcze nie śpisz? EBOOK

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby się w końcu wyspać 

Dr W. Chris Winter

  • ISBN: 978-83-8087-508-1
  • 352 strony

Tytuł dostępny również jako:

» wersja tradycyjna » audiodownload

Zdrowy, spokojny sen nie musi być tylko marzeniem. Może być rzeczywistością.

Zaklinacz snu
Kiedy sen nie funkcjonuje jak należy, ty też nie funkcjonujesz jak powinieneś. I choć komplikacje ze snem mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, to w odróżnieniu od innych schorzeń można je skutecznie leczyć. Ty sam możesz się z nimi uporać. Jednak szukanie złotych rad i trików w internecie niewiele ci pomoże. Musisz zrozumieć, co właściwie dzieje się z twoim snem: na czym polegają twoje problemy i w jaki sposób można je rozwiązać. Dlatego zamiast po kolejny kubek kawy sięgnij po książkę „zaklinacza snu”, doktora Chrisa Wintera.

Dobry sen = Dobre zdrowie
Dlaczego jeszcze nie śpisz?
to ekscytująca podróż w krainę snu, w której odkryjesz, jak ogromne znaczenie dla zdrowia ma porządne wysypianie się. Zakończysz tę lekturę uzbrojony w wiedzę, dzięki której wygrasz walkę o dobry sen. Wszystkie działania dostosujesz do swojego stylu życia. Czerpiąc ze swojego dwudziestoczteroletniego doświadczenia na tym polu, neurolog, ekspert od spraw związanych ze snem, dr W. Chris Winter, pomoże ci:
  • Dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonuje sen i jak takie czynniki jak jedzenie czy codzienna aktywność wpływają (korzystnie lub nie) na ten proces.
  • Zrozumieć, że na przebieg jednego z najbardziej fundamentalnych procesów zachodzących w naszym ciele masz rzeczywisty wpływ i że możesz go kontrolować
  • Odpowiednio planować sen i drzemki – bez względu na to, czy jesteś pracującym w systemie zmianowym robotnikiem, studentem czy przejętym rodzicem.
  • Zacząć myśleć o śnie niestandardowo i poznać sposoby leczenia dolegliwości z nim związanych – od bezsenności przez bezdech senny i zespół niespokojnych nóg do problemów ze snem będących wynikiem zaburzenia rytmu okołodobowego.
 
Dr Winter
jest cieszącym się międzynarodowym uznaniem ekspertem od snu, który jak dotąd pomógł już ponad dziesięciu tysiącom pacjentom, w tym wielu najwyższej klasy sportowcom, radzić sobie z problemami ze snem i tym samym zapewniać sobie w pełni satysfakcjonujący, regeneracyjny wypoczynek. Teraz dzieli się z nami tą bezcenną wiedzą
i doświadczeniami i wyjaśnia, co właściwie dobry sen oznacza oraz w jaki sposób możemy go sobie zapewnić.