Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Ciszej proszę AUDIODOWNLOAD

Ciszej proszę AUDIODOWNLOAD

Ciszej proszę AUDIODOWNLOAD (Susan Cain)
AUDIODOWNLOAD

Nasza cena

38,17 zł

44,90 zł

RABAT 15%

Ciszej proszę AUDIODOWNLOAD

Siła introwersji w świecie, który nie może przestać gadać 

Susan Cain

  • ISBN: 978-83-8087-686-6
  • format plik MP3
  • czas: 16h 40min
  • czyta: Masza Bogucka

Tytuł dostępny również jako:

» wersja tradycyjna e-book

CICHA REWOLUCJA
Co najmniej jedna trzecia spośród osób, które znamy, to introwertycy. To ci, którzy wolą słuchać niż mówić, czytać książki niż chodzić na przyjęcia. Są oni pomysłowi i twórczy, ale nie lubią się promować; wolą pracować samodzielnie niż w zespole. Choć często mówi się o takich osobach „ciche” i „spokojne”, to właśnie introwertykom zawdzięczamy wiele z najwspanialszych dokonań – od słynnych słoneczników van Gogha do pierwszego komputera osobistego.

Ta napisana z pasją, oparta na wynikach badań naukowych, pełna zapadających w pamięć fascynujących opowieści o rzeczywistych osobach książka pokazuje nam, jak bardzo nie docenia się introwertyków oraz ile na tym traci nasz rozgadany świat.


EKSTRAWERTYK A INTROWERTYK
Korzystając z wyników najnowszych badań z dziedziny psychologii oraz neurobiologii, autorka ujawnia zadziwiające, mało znane dotąd różnice między ekstrawertykami a introwertykami.   

Zapewne najbardziej inspirującym aspektem Ciszej, proszę jest to, że Susan Cain prezentuje nam galerię introwertyków, którzy odnieśli sukces – od superinteligentnego, niezwykle dynamicznego prelegenta, który po wykładach odzyskuje siły w samotności, do osiągającego rekordowe wyniki sprzedaży akwizytora, który w spokoju swoich czterech ścian korzysta z mocy, jaką daje mu zadawanie pytań. Wreszcie autorka udziela nam mnóstwa bezcennych rad dotyczących m.in. tego, w jaki sposób lepiej i skuteczniej radzić sobie z różnicami w relacjach introwertyk/ekstrawertyk, jak wzmacniać poczucie własnej wartości w introwertycznym dziecku oraz czy i kiedy warto „udawać” ekstrawertyka.

Ta niezwykła książka na zawsze już zmieni nasz sposób postrzegania introwertyków oraz, co równie ważne, to, w jaki sposób introwertycy postrzegają samych siebie.

Oficjalny trailer do anglojęzycznego wydania - ZOBACZ

 


 

SUSAN CAIN jest autorką licznych artykułów na temat introwersji i nieśmiałości, które ukazują się w „New York Timesie”
i PsychologyToday.com. Uczy sztuki prowadzenia negocjacji w korporacjach, firmach prawniczych i szkołach wyższych; od siedmiu lat zajmuje się prawem korporacyjnym. Ukończyła z wyróżnieniem prawo w Princeton i Harvard University.
Jej prezentację TED Talk na temat introwersji obejrzało ponad 20mln osób!