Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Filozofia życia»Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać!

Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać!

Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać! (Rachel Hollis)

Nasza cena

39,92 zł

49,90 zł

RABAT 20%

Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać!

Odrzuć cudze oczekiwania i bez poczucia winy zacznij żyć po swojemu 

Filozofia życia, Psychologia

Rachel Hollis

  • ISBN: 978-83-8087-953-9
  • format 141 x 218 mm
  • 272 strony
  • oprawa miękka ze skrzydełkami

Tytuł dostępny również jako:

e-book

Bądź kobietą, którą chcesz być.
Bądź kobietą, która jest z siebie dumna.
Bądź kobietą, która się nie wyrzeka swojego życia.
Bądź kobietą, która nigdy nie prosi o pozwolenie, żeby być sobą.

Czas pokazać światu, co się dzieje, gdy kobieta postanawia osiągnąć coś wielkiego. Rachel Hollis, bestsellerowa pisarka, założycielka wartej miliony dolarów firmy medialnej i autorka powyższych słów, wzywa nas, kobiety, do działania. Doskonale wie, że często dorastamy i żyjemy w przekonaniu, że powinnyśmy patrzeć na siebie przez pryzmat innych ludzi – jako żony, matki, córki albo pracownice – i że poszukiwanie własnej tożsamości albo zastanawianie się nad naszymi potrzebami powinno zejść na dalszy plan.

Hollis rzuca kobietom na całym świecie wyzwanie: zacznijcie marzyć! Umiejętnie przeplata emocje, humor i rzeczowe argumenty, pokazując, że można osiągnąć w życiu to, czego się chce. W Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać! opowiada o własnych doświadczeniach i błędach, a przy tym radzi, co można zrobić, żeby żyć upragnionym życiem.
Z książki dowiesz się, jak:
  - odrzucić wymówki, przez które stoisz w miejscu,
  - kształtować nawyki i zachowania, które poprowadzą cię do sukcesu,
  - nabywać nowe umiejętności, dzięki którym będziesz mogła dynamicznie się rozwijać.

Po przeczytaniu tej bezkompromisowej książki-manifestu zaczniesz otwarcie mówić o swoich zamiarach, wyznaczać punkty docelowe i kreślić własną mapę podróży do celu. Pomogą ci w tym serdeczne słowa inspiracji oraz praktyczne narzędzia oferowane przez autorkę.


  Rachel Hollis jest aktywną liderką, która całym sercem wspiera kobiety w ich staraniach o realizację swoich marzeń
i sensu swojego życia. Bez przepraszania za cokolwiek.

           - dr John C. Maxwell, ekspert w dziedzinie przywództwa, autor kilkunatstu bestsellerowych poradników, w tym Przywództwo. Złote zasady

  Książka Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać! to przełomowy zbiór porad (i przyzwoleń!), które wszystkim nam pomogą przestać szukać wymówek, rozpocząć pogoń za marzeniami, wyznaczać granice, zyskać autentyczną pewność siebie i nabrać życiowego rozpędu. To lektura obowiązkowa, z której dowiemy się, jak wziąć sprawy w swoje ręce.
           - Brendon Burchard, autor bestsellerów The Millionaire Messenger, Manifest motywacji oraz Skuteczne nawyki

  Rachel to współczesna Oprah, to Tony Robbins w spódnicy! Umiejętnie przeplata emocje, humor i rzeczowe argumenty, pokazując, że da się osiągnąć w życiu to, czego się chce. Podpowiada też, że w tym celu wystarczy tylko poświęcić trochę czasu i dowiedzieć się paru rzeczy. A zatem – książka w dłoń i przestań wreszcie za wszystko przepraszać.
           - Lewis Howes, bestsellerowy pisarz i gospodarz podcastu The School of Greatness

  Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać! to bezkompromisowy manifest, który porusza do żywego. Każdy rozdział jest jak espresso, które zapewnia nam kopa do pokonywania kolejnych kroków i zachęca do wyznaczania i osiągania kolejnych celów.
           - Arlan Hamilton, założycielka i dyrektor zarządzający Backstagee Capital
 


 

Rachel Hollis jest bestsellerową pisarką i autorką podcastów biznesowych, a także rozchwytywaną mówczynią motywacyjną. Dzięki popularności swoich książek i sile oddziaływania społecznego zdołała zbudować w mediach społecznościowych wielomilionową, globalną bazę fanów.

POLECAMY RÓWNIEŻ: