Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Fair Play w rodzinie EBOOK

Fair Play w rodzinie EBOOK

Fair Play w rodzinie EBOOK (Eve Rodsky)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

35,92 zł

44,90 zł

RABAT 20%

Fair Play w rodzinie EBOOK

Jak podzielić obowiązki domowe, by lepiej zorganizować czas i mieć bliższe relacje 

Eve Rodsky

  • ISBN: 978-83-8087-719-1
  • -> książka i gra w jednym
  • 416 stron

Tytuł dostępny również jako:

» wersja tradycyjna

-KSIĄŻKA I GRA W JEDNYM-
Karty do gry znajdują się w środku książki.
Jeśli potrzebujesz dodatkowej talii kart możesz pobrać ją -TUTAJ-


 
To, co jest równe, nie zawsze jest sprawiedliwe. To, co jest sprawiedliwe, nie zawsze jest równe. Odkryj nowatorski sposób podziału obowiązków domowych, by zyskać więcej czasu i uważniejsze relacje.

Odnosisz wrażenie, że jesteś rodzicem od wszystkiego? Dbasz o to, by dzieci odrobiły pracę domową, lodówka nie świeciła pustkami, rachunki były zapłacone na czas – i wiele więcej. Czujesz, że to nie fair? Masz rację. Dlatego czas to zmienić.

Nowy sposób organizacji życia w rodzinie
Eve Rodsky przeprowadziła wywiady z ponad pięciuset osobami, by zrozumieć, na czym polega oraz jak ciężka jest praca w domu i w jaki sposób można wykonywać ją sprawniej i skuteczniej. Na ich podstawie stworzyła niniejszą książkę-grę, którą rozgrywać mogą wszyscy domownicy. Fair play w rodzinie to oszczędzający czas i nerwy system, który oferuje parom zupełnie nowe sposoby podziału obowiązków w domu, zgodne z filozofią rodzicielstwa bliskości. Przy pomocy prostych zasad oraz kart z obowiązkami domowymi zdecydujecie, co jest faktycznie ważne dla twojej rodziny i kto powinien się zająć poszczególnymi zadaniami, począwszy od prania, poprzez pomoc w lekcjach, na obiedzie skończywszy.

Gra o wysoką stawkę: czas i bliskie relacje
„Wygrana” oznacza przywrócenie równowagi sił w życiu rodzinnym, uzdrowienie relacji i odzyskanie czasu na rozwijanie swoich talentów i pasji. W książce znajdziesz praktyczne narzędzia do zastosowania od razu, dzięki którym w twoim domu zapanuje spokój, a uczucie rozżalenia i przepracowania odejdzie w niepamięć. Nie czekaj: zrób to dla siebie, dla dobra twojego partnera, twoich dzieci i waszego związku.
 
EVE RODSKY
– absolwentka Uniwersytetu Michigan oraz Harvarda. Po ponad dekadzie od założenia Philanthropy Advisory Group i pracy z setkami rodzin zdała sobie sprawę, że jej wiedza i doświadczenie na polu mediacji rodzinnych, strategii
i zarządzania organizacyjnego mogą pomóc w rozwiązaniu problemu dość powszechnego w gospodarstwach domowych,
i opracowała system usprawniający wykonanie obowiązków, a także przywracający równowagę i spokój w życiu rodzinnym.