Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Laurum»Zmień swój mózg, zmień swoje ciało

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało (Daniel G. Amen)

Nasza cena

38,17 zł

44,90 zł

RABAT 15%

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało

Jak pobudzić mózg, aby uzyskać wymarzone ciało 

Poza seriami, Trening umysłu

Daniel G. Amen

  • ISBN: 978-83-62195-04-6
  • format 158/233
  • 424 strony
  • oprawa miękka ze skrzydełkami
Kluczem do lepszego ciała – w dobrej formie, tryskającego energią i młodością – jest zdrowy mózg. W oparciu o najnowsze badania naukowe, a także dwadzieścia lat praktyki klinicznej dr Daniela Amena w renomowanych Amen Clinics, gdzie wraz ze współpracownikami zapoczątkował wykorzystanie najnowocześniejszych technologii obrazowania mózgu, powstała książka Zmień swój mózg, zmień swoje ciało, która pokaże ci, jak najlepiej zadbać o mózg.
Dr Amen przedstawia piętnaście łatwych do zastosowania rozwiązań, z wykorzystaniem prawidłowego odżywiania, naturalnych suplementów i witamin, pozytywnego myślenia oraz, w razie potrzeby, odpowiednio dobranych leków. Podpowie ci, jak:

•    Osiągnąć i utrzymać idealną wagę
•    Wygładzić i ukoić skórę w każdym wieku
•    Zmniejszyć stres, który może osłabiać odporność
•    Poprawić pamięć
•    Wzmocnić wolę i wyeliminować zachcianki, które przeszkadzają ci w realizacji celów dotyczących aktywności fizycznej i diety
•    Pobudzić pożądanie i podnieść sprawność seksualną
•    Obniżyć ciśnienie bez stosowania leków
•    Unikać depresji i zwiększyć radość czerpaną z życia

Dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę, że pora popracować nad kondycją i sylwetką? Już jesteś w formie i chcesz jeszcze bardziej podnieść swoją sprawność? Dzięki tej książce możesz już od dziś zacząć czerpać z mocy związku między mózgiem a ciałem i mądrze ją wykorzystać.
 
O AUTORZE
 
Dr Daniel G. Amen jest neurologiem klinicznym, psychiatrą i ekspertem w dziedzinie obrazowania mózgu, który kieruje cieszącymi się światową renomą Amen Clinics. Jest zasłużonym członkiem honorowym American Psychiatric Association, wyróżniono go także kilkoma nagrodami za prace naukowe i popularnonaukowe. Opublikował 24 książki oraz wiele artykułów, a także nagrania audio i wideo. Po polsku ukazały się następujące książki: Leczenie lęków i depresji, Zadbaj o mózg oraz bestseller New York Timesa Zmien swój mózg, zmień swoje życie.
Jest cenionym w kraju i za granicą ekspertem i prelegentem oraz gwiazdą kilku cieszących się dużą popularnością programów amerykańskiej telewizji publicznej, m.in. Zmień swój mózg, zmień swoje życie.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.AmenClinics.com.
 
OPINIE
 
Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto chce poprawić kondycję i zdrowie. Łącząc najnowsze badania naukowe ze swoim bogatym doświadczeniem klinicznym, dr Amen przedstawia czytelnikowi obecny stan wiedzy o związku między mózgiem a ciałem. Jego wyjątkowe spojrzenie to prawdziwy dar dla osób, którym zależy na lepszym zdrowiu i sprawniejszym umyśle.
Dr Andrew Newberg, naukowiec zajmujących się obrazowaniem mózgu na Uniwersytecie Pensylwanii oraz współautor książki How God Changes Your Brain

No dobra, przyznajmy, zdrowie naszego społeczeństwa schodzi na psy! Zdecydowanie stać nas na więcej. Dr Amen w swojej przełomowej pracy daje nam do ręki plan działania: jak mieć lepszy mózg i lepsze ciało. Gorąco polecam tę książkę.
Bill Cosby

Daniel Amen po raz kolejny pokazuje, że jest jednym z największych wizjonerów we współczesnej medycynie. Jak słusznie zauważa w swojej najnowszej książce, Zmień swój mózg, zmień swoje ciało, mózg stanowi ośrodek kontrolujący nie tylko nasz sposób myślenia, ale także to, jak się czujemy i jak wyglądamy. Co więcej, Amen przedstawia sprawdzone porady dietetyczne, dzięki którym można poprawić funkcjonowanie mózgu, co udowodniono w badaniach klinicznych. Jeśli chcesz zoptymalizować swoje życie, ta książka to lektura obowiązkowa.
Dr Barry Sears, autor Diety strefowej

Kup tę książkę sobie, swoim bliskim oraz swojemu lekarzowi. (…) Zmień swój mózg, zmień swoje ciało może ci uratować życie, poprawić jego jakość i zmotywować cię do pomagania tym, których kochasz!
Dr Earl R. Henslin, autor książki This Is Your Brain on Joy

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało to cudowna książka. (…) Dobrze się czyta, wciąga i mnóstwo w niej informacji i praktycznych narzędzi, pozwalających zadbać o zdrowie zarówno dorosłych, jak i dzieci.
Michael Gurian, autor książek Wspaniały świat dziewcząt i The Wonder of Boys

Dr Amen od dawna jest moim guru, jeśli chodzi o poprawę kondycji mózgu. Jestem jego uczennicą i fanką, ale ta książka to coś nowego. Jeśli dbanie o szare komórki może mi dać lepsze ciało, to ja chętnie skorzystam!
Leeza Gibbons

W tej ciekawej i praktycznej książce dr Amen przedstawia oparty na badaniach naukowych, dopasowany do indywidualnych potrzeb prozdrowotny plan dla mózgu i ciała, który pomoże ci zoptymalizować wszystkie aspekty zdrowia i samopoczucia. Żadnych skutków ubocznych – no chyba że pozytywne!
Dr Hyla Cass, współautorka książki 8 Weeks to Vibrant Health