Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»Zrozumieć siebie - rozwój emocjonalny»Spontaniczne szczęście EBOOK

Spontaniczne szczęście EBOOK

Spontaniczne szczęście EBOOK (Andrew Weil)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

36,47 zł

42,90 zł

RABAT 15%

Spontaniczne szczęście EBOOK

 

Psychologia, Zrozumieć siebie - rozwój emocjonalny

Andrew Weil

  • ISBN: 978-83-7746-232-4
  • 290 stron

- Czy pamiętasz czasy, gdy wszystko wydawało się ekscytujące, uczucia wyraziste a małe rzeczy dawały wielkie szczęście?
- Czy tęsknisz za radością codziennego życia?
- Czy czujesz, że problemy górują nad szczęściem?

Niezależnie od tego, czy cierpisz na depresję, czy po prostu pragniesz poczuć się szczęśliwy, ksiązka ta pomoże ci zmienić nastawienie do zdrowia emocjonalnego i znaleźć w swym życiu powody do trwałego i szczerego zadowolenia.

Dr Weil prezentuje czytelnikowi bogaty wybór naukowo potwierdzonych strategii zaczerpniętych z dokonań psychologii Wschodu i Zachodu, opracowanych z myślą o łagodzeniu negatywnych nastrojów i wspieraniu zadowolenia, komfortu, odporności psychicznej oraz równowagi emocjonalnej. Gromadząc wnioski z wielu dziedzin, takich jak psychoterapia, trening świadomości, buddyjska koncepcja umysłu czy dietetyka, autor prezentuje wypróbowane techniki budowania dobrostanu emocjonalnego, łagodzenia skutków stresu i lęku, rozwoju duchowego oraz zmiany mentalnych nawyków, które umacniają w nas negatywne wzorce reakcji emocjonalnych. Podsumowaniem tych obserwacji jest ośmiotygodniowy program terapii emocjonalnej wspartej krótko- i długofalowymi zaleceniami w kwestii żywienia, aktywności fizycznej, suplementów diety, otoczenia i wielu innych aspektów zdrowego życia.

Ze zdumieniem obserwuję, że wielu ludzi szuka szczęścia „gdzieś tam”. Wyobrażają sobie, że szczęście przyjdzie do nich wraz z podwyżką, nowym autem, nowym partnerem, szklanką zimnego soku; z tym, czego w danej chwili pragną a mieć nie mogą. Z własnych doświadczeń i obserwacji wiem, że emocjonalna satysfakcja płynąca ze zdobycia i posiadania bywa z reguły znacznie słabsza niż nasze o niej wyobrażenia. Rady i wskazówki zawarte na kartach tej książki koncentrują się na osiąganiu stanu wewnętrznego zadowolenia, utrzymywanego w dużej mierze niezależnie od życiowych sukcesów i klęsk, a już na pewno nie związanego ze stanem posiadania.
Dr Andrew Weil

Przeczytałam tę książkę z zapartym tchem. Czyta się ją jak najbardziej ekscytującą epopeję przygodową, tyle że rozgrywającą się na kontynencie zwanym świadomość
Ewa Foley, trener rozwoju osobistego, autorka książki Zakochaj się w życiu, www.foley.com.pl

Głos rozsądku w głęboko podzielonym świecie.
San Francisco Examiner

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TĘ KSIĄŻKĘ KUPILI RÓWNIEŻ: