Wydawnictwo Laurum

Pełnia życia

Strona główna»PAKIET Wolność emocjonalna + Uzdrawianie intuicyjne

PAKIET Wolność emocjonalna + Uzdrawianie intuicyjne

PAKIET Wolność emocjonalna + Uzdrawianie intuicyjne (Judith Orloff)

Nasza cena

49,90 zł

PAKIET Wolność emocjonalna + Uzdrawianie intuicyjne

2w1 

Filozofia życia, PAKIETY - Rozwój osobisty, Psychologia

Judith Orloff

  • ISBN: 978-83-8087-490-9
  • format 158 x 233 mm
  • 412/404 strony
  • oprawa miękka ze skrzydełkami


Pakiet 2 książek dr Judith Orloff - lekarza serca, umysłu i duszy


1. Wolność emocjonalna. Wyzwól się z więzów negatywnych emocji i odmień swoje życie

Wyobraź sobie, że tkwisz w korku, a mimo to jesteś całkowicie spokojny. Wyobraź sobie, że twój przełożony wychodzi
z siebie, a ty zachowujesz spokój, jesteś wręcz rozluźniony. Czy chciałbyś być ostoją spokoju? Czy chciałbyś, by twoje życie pełne było ciepłych relacji z innymi? Czy chciałbyś mieć poczucie przynależności do kogoś?
Doświadczysz tego wszystkiego, kiedy osiągniesz wolność emocjonalną.

Dr Judith Orloff , autorka bestsellerowych książek, zaprasza cię w cudowną podróż, która prowadzi do poczucia szczęścia
i spokoju. W tej podróży nauczysz się panować nad tym, co negatywne, z czym spotykasz się każdego dnia. Choćbyś żył w największym stresie, właśnie nadszedł czas zmian na lepsze. Ty sam możesz wyzwolić się z więzów depresji, gniewu i strachu. Łącząc odkrycia neurobiologii, medycyny intuicyjnej i psychologii oraz techniki związane
z subtelną energią, dr Orloff przedstawia zależności między naszym ciałem, umysłem, duszą i otoczeniem.

To pełna poczucia humoru i współczucia książka, z której dowiesz się, jak rozpoznać najpotężniejsze negatywne emocje
i jak przemienić je w nadzieję, życzliwość i odwagę. Przekonujące opisy przypadków, wsparte historiami zaczerpniętymi od osób tworzących jej wspólnotę internetową, od uczestników warsztatów oraz z jej życia prywatnego, pozwalają lepiej zrozumieć istotę prostych i praktycznych rozwiązań, dzięki którym uda ci się stawić czoło emocjonalnym wampirom, rozczarowaniom i odmowom.

Wolność emocjonalna to mapa, którą powinni się kierować ludzie zestresowani, zniechęceni i przytłoczeni rzeczywistością. Tę mapę mogą również wykorzystywać ludzie szczęśliwi, którzy chcą być jeszcze szczęśliwsi. Jak uczy nas dr Orloff , każdy dzień jest okazją do wykazania się bohaterstwem: odrzucenia negatywności, konstruktywnej reakcji, przejęcia kontroli nad sytuacją. Pełna wolność emocjonalna jest na wyciągnięcie ręki.

 

2. Uzdrawianie intuicyjne. Przewodnik na drodze do lepszego samopoczucia w sferze fizycznej, emocjonalnej
i seksualnej

Czy chcesz rozwinąć zdolność korzystania z zasobów własnej intuicji?
Czy chcesz ułatwić sobie zmianę diety, podjęcie aktywności fizycznej, rzucenie palenia i walkę ze stresem?
Czy chcesz dowiedzieć się więcej nie tylko o swoich bliskich, ale przede wszystkim o samym sobie?
Intuicyjna inteligencja pozwoli ci wrócić do zdrowia.

Dostęp do szczegółowych informacji o zdrowiu, budowie organizmu i procesach w nim zachodzących oraz możliwość ich intelektualnego przetwarzania to ogromna zdobycz cywilizacji. W gąszczu danych, wzorów i równań trudno jest odnaleźć odpowiedzi na ludzkie problemy. Nie brak nam wiedzy, ale brakuje szerszego spojrzenia. Kwestię ludzkiego zdrowia należy analizować wieloaspektowo, nie tylko za pomocą narzędzi, które wywodzą się z naszej biologii. Tu z pomocą przychodzi intuicja, a wraz z nią przewodnik Dr. Orloff, który odkrywa na nowo prawdziwego ducha medycyny.

Uzdrawianie intuicyjne to książka, które pomoże ci wzmocnić układ odpornościowy, wrócić do zdrowia po chorobie, czerpać z seksualnych sił witalnych, zapanować nad bólem, odkryć najskuteczniejsze sposoby leczenia oraz pokonać lęki, depresję i inne problemy emocjonalne.

Praktyka pięciu kroków dr Orloff – uświadomienie sobie własnych poglądów, słuchanie własnego ciała, korzystanie
z wewnętrznych wskazówek, wyczuwanie subtelnej energii i interpretacja snów – pozwala na nowo odkryć i rozwijać zdolność korzystania z intuicji, która stanowi nasze przyrodzone prawo i od której zależy nasze życie.
 


 

Judith Orloff jest profesorem psychiatrii oraz asystentem na UCLA. Prowadzi także prywatną praktykę lekarską. Jest autorką bestsellerów, międzynarodowym prelegentem oraz organizatorem warsztatów poświęconych zależnościom między medycyną, intuicją a wolnością emocjonalną. O jej pracy wspominano w CNN, PBS i NPR, a także w „USA Today”,
„O Magazine” oraz „Self ”.
Dr Orloff stworzyła także Intuition and Emotional Freedom Channel dostępny w portalu YouTube (www.youtube.com/judithorloff md).
Jeżeli szukasz dodatkowych informacji lub inspiracji, odwiedź również jej stronę internetową www.drjudithorloff.com